Каталог

1. Терміни та визначення

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою kitchen-profi.com.ua. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин.
Відвідувач Сайту – фізична особа, яка відвідала сайт  kitchen-profi.com.ua.
Користувач – відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди.
Покупець – Користувач, який оформив Замовлення в Інтернет-магазині.
Одержувач – фізична особа, яка приймає Замовлення, оформлене Покупцем, при його доставці.
Продавець – інтернет - магазин.
Товар – посуд Villeroy & Boch та інші найменування в асортименті, представленому в Інтернет-магазині.
Замовлення – належним чином оформлена заявка Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

2. Загальні положення

2.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою kitchen-profi.com.ua.
2.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, приведеними нижче (далі - Умови продажу товарів).
2.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України.
2.4. Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Угоди вступає в силу після закінчення 10 (Десяти) календарних днів з моменту її публікації на Сайті, якщо інше не передбачено умовами цієї Угоди.
2.5. Публічна оферта визнається акцептованою Відвідувачем Сайту / Покупцем з моменту реєстрації Відвідувача на Сайті, оформлення Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті.
Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним з моменту оплати покупцем товару через платіжну систему, що підтверджує оплату товару.
Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти.
 

3. Предмет угоди

3.1. Предметом цієї Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою kitchen-profi.com.ua.
3.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, допоки такі пропозиції разом з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
 

4. Реєстрація на сайті

4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється переходом за посиланням "Увійти", що розміщене в верхньому правому куті кожної сторінки сайту.
4.2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
4.3. Продавець не несе відповідальність за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
4.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідного електронного листа за адресою: [email protected].
4.5. Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має відбуватися за принципами загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
4.6. Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру за допомогою e-mail і sms розсилок з інформацією про знижки, акції, нові надходження тощо. Частота розсилок визначається Продавцем в односторонньому порядку.
 

5. Товар та порядок здійснення покупки

5.1. Супроводжуючі Товар фотографії є звичайними ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опис / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець повинен звернутися до Служби підтримки клієнтів.
5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або дзвінком оператора Call-центру Продавця.
5.3. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
5.4. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Як оформити замовлення» за адресою kitchen-profi.com.ua.
5.5. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
5.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
5.7. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.
 

6. Доставка замовлення

6.1. Способи, а також орієнтовні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка» за адресою kitchen-profi.com.ua. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.
6.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами території України, якщо на Сайті не вказано інше.
6.3. Затримки у доставці можливі за умови настання непередбачених обставин, що сталися не з вини Продавця.
6.4. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених в пункті 6 цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право вимагати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача (п.10.3).
6.5. Ризик пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення. У разі відсутності доставки Замовлення Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення і доставки в повному обсязі після отримання від Служби доставки підтвердження втрати Замовлення.
6.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, а також (в разі необхідності) форми оплати, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
6.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення кур'єром Товару Одержувачу.
6.8. При прийнятті Замовлення від кур'єра Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач розписується в видатковому ордері і оплачує Замовлення (за відсутності 100%-вої передоплати). Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару від отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
6.9. Час перебування кур'єра за адресою Одержувача обмежена 30 хвилинами.
6.10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.
6.11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару, виїхавши до Покупця, і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
 

7. Оплата товару

7.1. Ціна товару вказується в національній валюті України.
7.2. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильно вказаної ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму тим же способом, яким вона була сплачена.
7.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає. Ціна Товару може диференціюватися по регіонах.
7.4. Особливості оплати Товару за допомогою банківських карт: Visa, Mastercard.
7.4.1. Відповідно до положення ЦБ України «Загальні засади емісії та здійснення операцій із застосуванням платіжних карток регулюються нормами законів України "Про Національний банк України", "Про банки і банківську діяльність", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", положення про порядок емісії платіжних карт і здійснення операцій з їх застосуванням, затвердженого постановою Правління Національного банку України» від 19.04.2005 № 137 - операції з банківськими картками здійснюються власником картки або уповноваженою ним особою.
7.4.2. Авторизація операцій по банківських картках здійснюється банком. Якщо у банку є підстави вважати, що операція носить шахрайський характер, то банк має право відмовити в здійсненні даної операції. Шахрайські операції з банківськими картами потрапляють під дію статті 190 КК України.
7.4.3. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карт при оплаті всі Замовлення, оформлені на Сайті і передплачені банківською картою, перевіряються Продавцем. З метою перевірки особи власника і його правомочності на використання карти Продавець має право вимагати від Покупця, який оформив таке замовлення, пред'явити документ, що посвідчує особу.
7.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
 

8. Повернення товару та грошових коштів

8.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначеними на Сайті за адресою kitchen-profi.com.ua.
8.2. Повернення Товару належної якості:
8.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, за винятком Товарів, вказаних в п. 8.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару. Товари, що поставляються в комплекті, приймаються до повернення тільки в повному комплекті.
8.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.8.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення.
8.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 3 днів з дня повернення Товару.
8.3. Повернення Товару неналежної якості:
8.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
8.3.2. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис і вказує що: «Замовлення прийняв, комплектність повна, претензій до кількості і зовнішнього вигляду товару не маю». Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
8.3.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 18 «Права споживача в разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
8.3.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми задовольняються протягом 10 днів з дня одержання відповідної вимоги (Закон «Про захист прав споживачів»).
8.4. Повернення грошових коштів здійснюється шляхом повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівковим способом. Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару.
8.5. При передачі кур'єру повертаємого Товару при собі необхідно мати паспорт.
 

9. Відповідальність

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині kitchen-profi.com.ua.
 

10. Конфіденційність і захист інформації

10.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
10.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, пароль.
10.3. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою виконання Продавцем зобов'язань перед Відвідувачем Сайту / Користувачем / Покупцем в рамках Публічної оферти, реклами Продавцем товарів та послуг, проведення електронних і sms опитувань, контролю результатів маркетингових акцій, клієнтської підтримки, організації доставки товару Покупцям, проведення розіграшів призів серед Відвідувачів Сайту / користувачів / Покупців, контролю задоволеності Відвідувача Сайту / Користувача / Покупця, а також якості послуг, що надаються Продавцем.
10.4. Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну) витяг, використання, передачу (у тому числі передачу третім особам, в тому числі транскордонну передачу, якщо необхідність в ній виникла при виконанні зобов'язань), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
10.4.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.
10.4.2. Відкликання згоди на обробку персональних даних здійснюється шляхом відкликання акцепту Публічної оферти.
10.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
10.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту kitchen-profi.com.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
10.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
10.8. Продавець вправі здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та / або передачі її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію».
 

11. Термін дії Публічної оферти

11.1. Ця Публічна оферта набуває чинності з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.
 

12. Додаткові умови

12.1. Продавець вправі переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.
12.2. Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними внаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця вправі періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.
12.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.
12.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом, вказаним на Сайті. Всі суперечки, що виникають між сторонами, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди, суперечка буде передаватися на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
12.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не спричиняє недійсність інших положень.

Товар доданий в кошик prod